Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a hasam, hányingere...

Nagyon fáj a hasam, hányingerem van, hőemelkedésem van, fáj a fejem és néha a torkom is elkezd fájni. Voltam orvosnál de hülyeséget mondott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!Már napok óta fáj a hasam,hányingerem van,hőemelkedésem van,fáj a fejem meg néha elkezd fájni a torkom is....már elmentem orvoshoz,de annyit mondott hogy elrontottam a gyomrom...ez hülyeség!...már el kellett volna múlnia ha elrontottam volna a gyomrom!Ha tudtok valami ötletet vagy hogy például ez minek a tünete azt nagyon megköszönném ha leírnátok....nem szoktam hányni mert nem tudok,már kiskorom óta olyan vagyok hogy ha hánynom kell nem tudok...van olyan is hogy annyira hányingerem van hogy a suliból haza kell jönnöm!..kérlek ha valamit tudtok akkor segítsetek :( :/


2017. ápr. 29. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen vírus okozza, az nem múlik el pár nap alatt, menj vissza kedden az orvoshoz ha addig sem múlik, csak elküld vizsgálatokra.
2017. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam még egyszer orvosnál....annyit mondott hogy pihenjek és igyak sok forró teát :/....nem lett jobb de legalább mondott valami....köszi a válaszodat :)
2017. ápr. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!