Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 év alatt kialakulhat cukorbe...

1 év alatt kialakulhat cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Pont egy éve voltam terheléses cukor vizsgálaton ahol teljesen jó értékeket kaptam.....Most kb.1-2 hete remegés jön rám ha éhes leszek,és remeg a kezem meg néha aceton szagú a lehelletem

Ez cukorbetegségre utal?Sajnos hajlamos vagyok rá (apa,mama is cukorbeteg ,nekik felnőtt korukban alakult ki, mamám szúrja magát)

16/L



2017. máj. 1. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Menj el a mamádhoz, és nézd meg a cukorszintedet nála. Lehet csak fehérje, és szénhidrát hiányod van.
2017. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2017. máj. 2. 06:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Két különböző értéket érdemes megnézni.

Reggel éhgyommorra az egyik és étkezés után másfél-kettő órával a másikat.


Esetleg akkor is lehetne mérni, ha épp a nagyinál vagy, amikor megéhezel és rád jön a remegés, hogy nem túl alacsony-e, vagy egyálalán mennyi és tényleg azzal összefügg-e vajon. Ha normális a remegésedkor az értéke, akkor nem az a baj, de lehet alacsony is, mert az is okoz olyan tüneteket. Hidegérzés, szédelgés és hasonlók mint amit írtál.

2017. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!