Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A híg hasmenéses szerű széklet...

A híg hasmenéses szerű székletet mi okozhatja!?

Figyelt kérdés

Már egy pár hete olyan mint a fos!

Én a vastagbél és vekonybel gyulladasaira gondolok.

Pedig azért eszek rostokat is gyümölcsöket és zöldségeket is!



#betegség #Emesztorendszeri
2017. máj. 2. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha hetek ota tart, akkor erdemes kivizsgaltatni, menj el orvoshoz.

Amugy lehet fertozes is, gyulladas is, belflora karosodas, valamilyen etel intolerancia, meg egy csomo mas egyeb is...

2017. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát én biztosan nem nyomatok fel egy ilyen vastagabb fekete színű flexibilis csövet a fenekembe ulepembe.
2017. máj. 2. 13:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Túl vagyok már egy nem éppen kellemes gyomortukrozesen az sem volt egy leányálom a Reflux betegségem kivizsgálására.
2017. máj. 2. 13:54
 4/18 A kérdező kommentje:
Még 7evvel ezelőtt volt és az sem volt valami jó érzés.
2017. máj. 2. 13:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem is kellene. De ha ilyen hülye vagy, hogy orvoshoz úgysem mész hetek óta tartó fosással, tehát nem is érdekel, akkor a fenének írkálsz ide?
2017. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ide figyeljen maga senki házi fél kegyelmu fél cedulas!

Én nem sertegettem magát több mint valószínű a belső szorongás feszelyezettseg idegrendszeri feszultsegeim az okozói hogy szépen lassan teljesen tönkre megyek De ezt a patkány rohadek emberi stílust kikérem magamnak. Ahogyan ezen a csatornán keresztül is beszélnek énnekem ocsmanyul tragarul mintha a fenekukbol szalajtottak volna tobbesek engemet!!!

2017. máj. 2. 14:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Hogy akárhány kérdést teszek fel írok ki kérdést mindig ilyen furko proszto tuskó hangnemben válaszolnak énnekem!!!
2017. máj. 2. 14:05
 8/18 anonim ***** válasza:

Miket eszel? Mi után tapasztaltad ezeket? Emlékszel rá? Nem nyomnak csövet az ülepedbe, max.székletmintát kell leadnod.

Van-e egyéb tüneted: puffadás, fájdalom akárhol, láz, elszineződött széklet?

Jártál-e külföldön?

2017. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát igyekszem rostokat fogyasztani.Gyumolcsot, Zöldséget.

Igen gyakori gazkepzodes és szellenteseim vannak belgazok távozása a vegbelen keresztül.

És nem jártam külföldi utakon.

2017. máj. 2. 14:20
 10/18 anonim ***** válasza:
De eszel mást is? Vagy csak salátát zöldségekből, meg gyümölcsöt?
2017. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!