Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orverzes mitol Antibiutikum...

Orverzes mitol Antibiutikum okozhatja?

Figyelt kérdés

A fogamra irtak antibiutikumot augmentint.

Amikor elkezdtem szedni nemsokkal utanna verzett az orom. Kb 3 nap mulva megint verzett. Es ma ugyszinten elkezdett verezni. Haziorvosnal tegnap voltam miatta mert szorongos vagyok es mar bebeszeletem miatta minden rosszat. Megvizsgalt azt mondta nugodjai meg biztos Egy er elpatant es ha ujra elofordul menjek a gegeszetre es elegetik. De elfelejtetem megkerdezni hogy a gyogyszertol nem lehetett-e.

Elegge felek hogy nehogy valami komoly legyen :(


2017. márc. 12. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A vernyomasom megmertem 140/92 volt azt mondta az nem magas.
2017. márc. 12. 13:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy nem verzik annyira csak a zsepin par pecset szoval nem omlik. Es csak a jobb orjukbol.
2017. márc. 12. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót (a neten is fent van, ha kidobtad - bár ilyet ugye olvasás nélkül nem dobunk ki, és lehetőleg előre olvassuk...), ha benne van, akkor okozhatja.


Egyébként ez a vérnyomás már magas, igaz, nem annyira, hogy vérezzen az orrod. De rendszeres mérést igényel, hogy gyakran ennyi-e, mert ha igen, az baj.

2017. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam de az orverzes nincs benne. A vernyomasom eddig mindig alacsonyabb vagy pont megfelelo volt.
2017. márc. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!