Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos és nem eszik semmit?

Rákos és nem eszik semmit?

Figyelt kérdés
Anyunak hasnyálmirigy rákja van. Több mint egy hete műtötték,és azóta nem nagyon kezdenek vele semmit,csak bent fekszik a kórházban. A probléma,hogy semmit nem hajlandó enni. Még itta ezeket az almaleveket,meg barackleveket,de már ott tartunk,hogy semmit nem eszik,mondván,hogy nem éhes. Mikor mondom neki,hogy enni KELL ez nem játék akkor sírni kezd,hogy ne legyek vele erőszakos. AZ érettsgéi előtt állok,és teljesen kikészít idegileg,csak erre tudok figyelni,és őszintén most mérges vagyok rá....Tudtok nagyon hatásos étvágynövelőt? Bármit megteszek....A nutridrinket nem issza,mert egyzser hányt és szerinte attól van..........Nem tudok beleimádkozni semmi ételt,se levest,se babakaját mindent próbáltam már..Kérlek segítsetek,rohamosan fogy az időnk...

2017. máj. 3. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos efféle ráktípusok ilyen tünetekkel is járnak. Bele erőltetni nem fogod tudni. A kórházban kap infúziót abban van tápanyag. De alapjáraton kórházba utálatos is enni bármit is. Amikor én voltam bent én sem ettem semmit sem...
2017. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!