Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Könyök protézissel lehet...

Könyök protézissel lehet testépítést végezni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok,és sajnos 10-15 éven belül esélyes a könyök protézis,ha edzek ha nem,mivel a könyököm genetikai okból kopik ez van kilátásban. nem akarok e nélkül a sport nélkül élni,ezért fontos hogy vajon lehet e,mert ha nem,akkor max 15 évem van hátra,a legjobb esetben. :( más sporttal nem érem be. csak a testépítés. az orvos megnyugtatott hogy nyugodtan edzek tovább,de elmondta a valót,hogy mindenképpen protézis lesz belőle. :( csak akkor élek ezzel,ha utána edzhetek tovább. :(
2017. máj. 4. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem higgyél az orvosnak, és írd meg nekünk 15 év múlva, hogy mi lett. Okés?
2017. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én életem végéig ezt fogom csinálni. ezt az egyet tudom. ő 10-15 évet mondott... hamar elmegy... lehet csak ennyim maradt így. fontos tudnom hogy azután lehetne e,hogy lelkileg úgy készüljek. nem mindegy hogy 30-40 év van e még hátra,vagy csak 10 a deszkákig. más valaki esetleg? van ittr olyan akinek van tapasztalata ez ügyben?
2017. máj. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!