Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az agy gyulladásnak gyógyulás...

Az agy gyulladásnak gyógyulás után vannak valamilyen nyomai?

Figyelt kérdés
Barátnőm gyermeke agy gyulladással fekszik a kórházban. Sajnos az orvos későn jött rá a betegségre. A gyermek akkor került a kórházba, amikor totál belassult a mozgása és nem beszélt nyomon (pl.nem tudta a testvére nevét sem és hogy hányadikos). Kapott injekciót és infúzión tartják három hétig. Valakinek van már tapasztalata ilyennel? Valamilyen károsodása lesz ebből később? Nagyon aggódunk.

2017. máj. 6. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt agyvelőgyuszim. 18 éve, 40 éves koromban. Nem maradt nyoma. Hosszú felépülésre számítsatok. Én az első két hétben élet és halál közt lebegtem, de nem emlékszem ebből az időből semmire. Halványan dereng, hogy a feleségem naponta ott ült az ágyam mellett, meg egyszer-kétszer a gyerekeim is bent voltak. (Olyankor mindig kényelmetlenül éreztem magam.) Utána kb fél évig tartott, mire (állandó fejfájás mellett) legalább egy délelőttöt talpon tudtam tölteni.
2017. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. A gyermek jelenleg a súlyoson van, azt mondják, már kommunikál, bár nem nagyon van képben. Reméljük, ő is felépül. Jó egészséget kívánok Önnek is!
2017. máj. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!