Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimias vagyok lassan egy...

Bulimias vagyok lassan egy eve. Szeretnek meggyogyulni, kiutat talalni ebbol. Youtube csatornat szeretnek inditani erdekelne valakit?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,mivel bongesztem youtuben es nem nagyon talaltam magyar youtubert aki ilyen temaban


tevekenykedne,hogy letrehoznek egy csatornat amiben elmeselnem a tortenetem es segitenek a hasonlo helyzetben levo embereknek,talan kozos erovel sikerulne.Persze ez egy meresz elhatarozas mivel arcomat es nevemet felvallava kene beszelnem errol a nehez temarol amirol igazabol senkinek se mertem eddig,de ugy erzem ez nagyon sok embernek erot adhatna. Mi a velemenyetek errol?



2017. febr. 25. 14:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az ötlet jó, viszont arra számítanod kell, hogy lehetnek negatívan hozzáállok... Ha ezzel megbirkózol akkor én személy szerint megnézném :)
2017. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel engem is érint(ett) az étkezési zavar, ezért mindenképpen megnézném. :)

Én azt mondom, hogy ha szeretnél, akkor indíts. ;)

Azt pedig nagyra becsülöm benned, hogy még segíteni is szeretnél másokon. :)

Jobbulást és sok sikert kívánok a további életben!

2017. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az utolsóhoz. Tényleg nagyon rendes tőled, hogy másokon is próbálsz ilyen módon segíteni. Én anorexiás vagyok.. De egyébként engem is nagyon érdekelne.

Gyógyulj meg hamar! ☺ puszi😘

2017. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a tamogato szavakat,meg csak terv de remelem sikerul megvalositanom,varom a tovabbi hozzaszolasokat es velemenyeteket es mindenkinek jobbulast❤😚
2017. febr. 26. 19:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, de jo :) En kifejezetten nagyon-nagyon örulnek neki, mert en is egesz eletemben etkezesi zavaros voltam, az utobbi egy evben viszont anorexias lettem, es irto sok nehezsegen mentem keresztul. Nagyon jol esne masokat is meghallgatni, plane magyarul youtube csatornat nezni. En maximalisan tamogatlak benne. Ha gondolod privatba elkuldöm a facebookomat, ott is beszelgethetnenk. :)
2017. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem erdekelne!! Igaz en nem hanytatom mgm,hanem nalam koplalás,falásroham ,bűntudat ,majd ez ujbol es ujbol. Ördogi kor.. Szoval engem eedekelne:)
2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem bárkit érdekelne egy ilyen csatorna, aki valaha küzdött evészavarral. Az viszont szerintem számodra is nyilvánvaló, hogy a magyar emberek többsége lenézi az evészavarosokat, szerintük ez csak kreált betegség, nincs jobb dolgunk, stb. Csak olvasgass az itteni kommentek között, szörnyű... :(


Szóval csak akkor csináld, ha ezt bírod. Én tényleg kiváncsi lennék Rád, de nem olyan áron, hogy mások bántsanak, és magadra vedd.


Azért ide kiírhatod a csatorna nevét, ha elindítanád :)

2017. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem már ez is baromi nagy erot ad hogy vannak emberek akiket ez erdekelne,es ha csak egy embernek tudnek segiteni mar megerne,csak szeretnem hogy tudjatok,nem vagytok egyedul!😀
2017. márc. 1. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon bátor vállalkozás lenne, és sajnos tényleg fel kell készülnöd a bántásokra.

írd meg mindenképp ha elkezded ;) én like-olni fogom

2017. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemes dolog, mindenkepp megneznem! Irj nekem is ha elindutod! Meg uzit is irhatsz en mar kifele labadozok belole, hatha tudunk egymasnak segiteni:)

2017. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!