Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan írassak fel pelenkát?...

Hogyan írassak fel pelenkát? Autista vagyok és ördögi köröket futok. Az urológus pszichiáterhez küld, a pszichiáter meg vissza. Mit lehet tenni ilyenkor? Éjszakai vizelettartási problémám van.

Figyelt kérdés

Háziorvosom nem írhatja fel. Urológus nem tud megvizsgálni, mert nem tud hozzám érni. Saját magam csináltattam egy kismedencei CT-t és a háziorvosom egy vérképet. Minden rendben, ennek ellenére az urológus nem fogadja el és elküld a pszichiátriára.

A pszichiáter a diagnózisaim ellenére - nem egy, hanem 3 is van- nem veszi figyelembe, hogy autista vagyok, azt mondja hogy maximum autisztikus, és visszaküldött az urológiára. Nem látott még magasan funkcionáló autistát. Nagyon kellemetlen az egész. A pelenka nagyon drága, én pedig csak fél állásban tudok dolgozni, amikor tudok, és kemény 20 ezer forintom van emellett fogyatékossági támogatásként. Kezd rámenni erre az idegrendszerem.


Kérem valaki segítsen!


2017. máj. 8. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keresel a környezetedben egy idős embert, akinek talán könnyebb kijárnia, hogy a háziorvos is felírja neki. Minden egyes felíratásnál adsz neki a szívességért egy bizonyos összeget. Így kapsz is, de olcsóbban.


Vagy másik orvosnál próbálkozol.


Vagy vízhatlan matracvédőt veszel.

2017. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!