Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan gyógykezelés, ami...

Van olyan gyógykezelés, ami megszünteti a szexuális vágyat? Urológus vagy pszichiáter engedélyezhet ilyet, ha megkérem rá?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, aki teljesen elégedett az életével, kivéve egy dolgot, borzasztóan vágyom rá, hogy lefeküdjek egy nővel.


Tudom, hogy ez egy hamis vágy, tehát nem kitűzött cél, hogy pl. megszerezzem a mérnöki diplomát, hanem biológiai ösztönökből ered, és a szaporodásra, fajfenntartásra vezethető vissza.


Namármost, látom, hogy a bolygón túlnépesedés van, tudatosan végiggondolva pedig nem akarok családot, se szexuális kalandokat és párkapcsolatot, csak egy nagyon ösztönös vágy, mint az éhség, hajt engem arra, hogy szexeljek.


Kizárólag prostituáltat tudok elképzelni szexpartnernek, ami jócskán leszívna a pénzemből. Attól is félek, hogyha megtudom milyen a szex, akkor még jobban vágyni fogok rá, és az fogja felélni az időmet, hogy nők után kajtassak, mint egy drog (szűz vagyok).


Nem vagyok társasági ember, de mindkét nemből vannak közeli barátaim, de ennél többet nem szeretnék.


Üresség, szomorúság és vágyakozás érzése fog el időnként a szexhiány miatt, hiába tudatosítom magamban, hogy ez irracionális és arra az időre vezethető vissza, amikor az egész bolygón mégcsak néhány törzs létezett és 10 gyerekből csak 1-2 érte meg a felnőttkort és valahogy fent kellett tartani az emberi fajt, csakúgy, mint az egerek, madarak és a többi állat.


Van olyan kúra vagy kezelés, ami megszüntetné bennem a szexuális vágyódást, hogy ne kínozzon, szomorítson el ez a vágyakozás az életemben, és élhessek kizárólag a tudománynak, ahogy egy középkori szerzetes csak a vallásnak élt?


Ha elmondom egy pszichiáternek, amit most elmondtam nektek, akkor fel tud írni nekem valami orvosi procedúrát, ami ezt véghez viszi?



2016. ápr. 19. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A bróm teát szokták javasolni.


Sajnos nem nagyon tudott elnyomni magadban, ha csak nem aszexuálisnak születtél mint én.

2016. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csináltass vaszektómiát, és feküdj le egy nővel!

:)

2016. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van még potencia csökkentő tabletta vagy valami ilyesmi, csak annak nagyon veszélyes mellékhatásai vannak.
2016. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Szedj antidepit. Talán az agyadat is helyreteszi.
2016. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Sajnos nem tudok csodaszerről, de szerintem neked egy kis akaraterő kellene neked és máris elfelejtenéd. Tereld el a gondolataidat, csináld amit szeretsz.

De mi lenne, ha kipróbálnád a szexet?

Jobban vágynál rá utána? Legalább önuralmat gyakorolnál. :)

Na jó, nem biztatlak tovább, tényleg csak annyit tudok mondani, hogy csinálj valamit, mikor feltörnek ezek az ösztönök. Önkielégítést végzel egyébként?

2016. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 nagyati01 válasza:
96%
Szerintem a másik "végeddel" van a baj. Azt kezeltesd.
2016. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Önkielégítést végzek, naponta 1-szer vagy 2-szer, az átmenetileg csillapítja, de már nem sokat segít, mert egyre inkább arra vágyok, hogy összebújjak egy nővel, meg hogy szex után egymást simogatva beszélgessünk stb.
2016. ápr. 19. 22:52
 8/17 anonim válasza:
Miért szeretnéd ettől megfosztani magad, ha erre vágysz? :) Nem kell egész nap ezt csinálni, és szerintem azzal sincs gond, ha két ember "levezeti a feszkót". Eleinte biztos nem akarsz majd kijönni a szobából, de biztos nem tartana ez örökké, nem? :D
2016. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Miért szeretnéd ettől megfosztani magad, ha erre vágysz?"


Mert nem tudatosan vágyok rá, hanem ösztönösen. Van egy felépített életpályám, amiben nincs benne a szex és teljesen boldog lennék benne, hanem szólna közben állandóan a szexuális vágy.


Ráadásul tudományosan látom, hogy semmi értelme nincsen. Azért vágyom a szexre, mert az evolúció azt programozta belém, hogy legyenek gyerekeim, mert kihal az emberiség, közben meg nem akarok gyerekeket, mert az életvitelembe nem fér bele az, hogy családom legyen, és annak a gondolata is taszít, hogy együtt éljek egy másik emberrel és mindennap őt lássam, vele kelljen legyen, függetlenül attól, hogy ő nő, és a nőkhöz vonzódom. Épp elég, ha van 3-4 barátom, akikkel kb. hetente összejövök.


Tehát egy kényelmetlenséget és szomorúságot keltő vágyódást ébreszt bennem a szex, ami az életvitelemmel és a szociális preferenciámmal ellentmondásos.

2016. ápr. 19. 23:05
 10/17 anonim válasza:

Oké, tetszik ez a határozottság.

Szerintem eléggé erős az akaratod ahhoz, hogy ezt a vágyat tudatosan megszüntesd. Végül is te gondolsz rá. Ha meglátsz egy csinos nőt, akkor vagy álmodozol, vagy próbalod átformálni a gondolataid. Gondolj arra, hogy miért is nincs rá szükséged. De megvárhatod amíg véget ér az álmodozás és továbblépsz, ahogy eddig tetted.

De ezeket te is tudod...

Azért szerintem ne gyógyszerrel kezd, ha találsz valamit. Inkább a fent említett teát próbáld ki először, vagy valami hasonló jót.

2016. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!