Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Minden tavaly nyáron kezdődött. A baloldali állkapcám és a fül között irtózatos fájdalmam volt. A bölcsességfogamra fogtam, mivel évek óta próbált előtörni sikertelenül, így végül rá másnap elmentem fogorvoshoz, aki megröntgenezte és végül lenyeste a bőrt a fogam felett hátha most már elő tud törni, és azt mondta baktérium miatt lehetett a fájdalom. A fájdalom elmúlt, viszont elkezdett hullani még jobban a hajam, ami már amúgy is 6 éve hullt, de már olyan szinten, hogy a hajam fele ha megmaradt.

Pár hétig jó is volt, de utána viszont visszatért a fájdalom és már a nyakamra is átterjedt, olyan heti szinten fájt egyszer akkor még. Elkezdték a teljes kivizsgálásomat. Vérvétel(ahol a fehérvérsejtszámom alacsony), a mellkas röntgen, koponya Ct negatív, szívultrahang negatív, szemészet negatív, nyaki ultrahang 2x is negatív, haematológián semmit nem találtak, fül-orr-gégészet negatív. Vagyis ott teljesen felüleletesen néztek át, csak úgy hogy "Essünk már túl rajta!", illetve a nyálmintában sztafilokókuszt mutattak ki, de nem volt csíraszám írva, így akkor elvileg normális az is elmondásuk szerint. Endokrinológián is jártam a pajzsmiriggyel, ott is negatív minden, gyomortükrözésnél sem találtak semmi elváltozást. A belgyógyász akit fogadtunk már nem tudott mit tenni így utoljára még továbbküldött az infektológiára, ahol megnézték a véremben nincs-e immunbetegségem ami megint csak negatív lett, a DNS-emet is ami megint negatív, illetve egy kisebb baktérium és vírus vizsgálatot is hogy nincs-e a véremben, amit mondanom sem kell megint csak negatív.

A nyakam viszont azóta egyre csak fáj, de már olyan szinten, hogy be van az egész baloldali nyakam gyulladva a fülem aljától egészen a kulcscsontomig ég, a nyirokcsomóig be vannak duzzadva, oldalt ki is dagadnak.

Azt még szeretném elmondani, hogy 10 éve candidát diagnosztizáltak nálam, amit azóta sem kezeltem.

Tovább nem tudom mit kellene tennem. Csak húst és zöldségen élek már 5 hónapja, attól nincsen semmi bajom. Ha viszont akármilyen fűszeres ételt, vagy édeset eszem azonnal előjön. Ez viszont már évek óta meg van.

Nagyon szeretném ha valaki esetleg tudna valami tanácsot adni, hogyan tovább, mi lehet ez, akárminek örülnék mert ez már elviselhetetlen!



2017. máj. 9. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem odaírni, hogy a nyelőcsövem mellett is nagyin fáj, csak gondol egyet és megduzzad aztán alábbhagy, majd megint kezdi és megint elmúlik, de ez most már napi szinten többször van.Az édességet pedig egyfolytában kívánom.
2017. máj. 9. 10:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj egy magánvizsgálatra. Swissclinic vagy Róbert Rendelő. Ott nem tessék-lássék vizsgálnak meg.
2017. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!