Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autoimmun tünetek vérkép alapján?

Autoimmun tünetek vérkép alapján?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi olyan vérkép eredményeket amik igazolják az autoimmun betegség jelenlétét..Ana ige igg stb értékeknél vagy egyáltalán vérképeredményeknél mikor beszélünk tényleges és jelenlévő autoimmun folyamatokról?és ha tünetek is vannak azok együtt a vérképpel beigazolják hogy autoimmun betegségről van szó?Csak érteni szeretném mert autoimmunnal vádolnak a dokik.... és beijedtem

2017. máj. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csak érteni szeretném mert autoimmunnal vádolnak a dokik.... és beijedtem"


Ne haragudj, de mi az, hogy "vádolnak"? Ez nem valami büntetés, az orvosok sem bíróság. A kérdéseidet nekik tedd fel, gondolod, hogy itt egy csomó laikus majd megoldja a problémádat? Egyébként ma már a legtöbb autoimmun betegség jól karbantartható, és teljes életet lehet vele élni. Van SLE-s rokonom, fiatal lány, együtt él a barátjával, egyetemre jár, éli világát. Ne éld meg úgy, mint valami halálos ítéletet.

2017. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig mindenhol azt olvasom hogy gyógyíthatatlan.Sle nálam is a gyanú és sokmindenem fáj..gyógyszerellenes vagyok!!!Szteroidokkal akarnak tömni!!És nem vagyok hajlandó semmilyen gyógyszert beszedni.Tudom hogy jót akarnak de ez egyáltalán nem jóhír és nem örülök neki.Láttam pár autoimmun beteget a kezelésekre várnak...hát nem kérnék az életükből nagyon sajnálom szegényeket nagyon sokat kínlódnak és küzdenek annak ellenére,hogy szedik a gyógyszereiket..4-5 féle erős gyógyszert...annak ellenére van akinek már a 3.kemót írták ki mert nem javul hiába szedi amit kell :( ijesztő akkor is..
2017. máj. 9. 22:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Végülis a kérdésemre szeretnék ám választ kapni :D
2017. máj. 9. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A tünetek, a vérkép, képalkotó vizsgálatok, esetleg biopszia stb. Nagyon sokösszetevős a diagnosztikája.

Egy jó tanács. Barátkozz meg a gyógyszerekkel. Ha kiderül, hogy autoimmun beteg vagy, akkor ők lesznek az új legjobb barátaid. Ők tartanak életben és ők tesznek tünetmentessé.

Választhatod a gyógyszermentességet, de az azt jelenti, hogy a halált választod.

Egy autoimmun beteg, aki a gyógyszerek mellett teljes életet él és 12 éve tünetmentes.

2017. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!