Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autoimmun betegségem miatt van?

Autoimmun betegségem miatt van?

Figyelt kérdés
5 éve autoimmunt diagnosztizáltak.Mostanra SLE a gyanú és ezt készítik felállítani.Lehetséges az autoimmun miatt az,hogy állandóan fáradt vagyok?Egy kis apró dolgot csinálok pl biciklizés.lépcsőzés és fulladok,ver a szívem,gyenge leszek hirtelen..és rengeteget alszok.Lehetséges az autoimmun miatt?Mert kb fél éve van ez

2017. máj. 4. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 13 éve autoimmun beteg vagyok és rajtam kívül még senki sem tudja. A munkahelyemen sem.

Sajnos az állandó kimerültség jellemző minden napjaimra az első tünetek megjelenésétől. Előfordul hogy 12-14 órákat alszom és rosszabbul ébredek fel és fáradtabb vagyok mint mikor lefeküdtem. Jellemző rám még az álmatlanság, egyszerűen nem érzek álmosságot és ezért sokszor sokáig fent vagyok...

2017. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiket leírtál tökéletesen rámillenek..Pl most sem tudok aludni
2017. máj. 5. 02:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hogy csináltad,hogy senki sem tudja?Neked melyik tipusú ai betegség van?
2017. máj. 5. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!