Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekély tünetek?

Gyomorfekély tünetek?

Figyelt kérdés
Fáj a gyomrom egyideje...kérlek írjon akinek volt már gyomorfekélye

2017. máj. 9. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Állandó hányinger,étvágytalanság.Ezeket is tapasztalod magadon?

Szerintem csak sok a gyomorsavad.Stresszelős vagy?

2017. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos sok a stressz igen..ezek igazak rám amiket írtál.székletem se jó mostanában..ráadásul az egész családom gyomorfekélyes volt akinek kilukadt a gyomra de sikerült megmenteni
2017. máj. 9. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Magnéziumot és B-komplexet kellene szedned,a magnézium még ráadásul éhgyomorra bevéve savcsökkentő is.

Cukrot,lisztet zárd ki az étrendedből,amennyire csak tudod.

Gyógyteákat is ihatnál,ártani,nem ártasz vele.

Diólevél tea az étvágyhozó.

2017. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

"Magnéziumot és B-komplexet kellene szedned,a magnézium még ráadásul éhgyomorra bevéve savcsökkentő is." - igen, a B-vitamin éhgyomorra viszont terheli a gyomrot.

Gyomorfekély tünete lehet még a normálisnál sötétebb színű széklet is. Házi gyógymódok közé tartozik a reggeli előtt éhgyomorra megevett egy kiskanál méz. Ez egy védő- és gyógyító bevonatot képez a gyomor falán. Ami komolyabb esetnél segíteni tud, az a Venter granulátum, patikában kapható vény nélkül.

2017. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, a stresszre meg orbáncfű tea javasolt. Nyugtató és hangulatjavító hatású.
2017. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a jótanácsokat!
2017. máj. 10. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én refluxos vagyok,igaz nem fekélyem van,de még sosem volt bajom a B komplex éhgyomorra bevételétől,(persze ez nem azt jelenti hogy másnak sincs tőle).Mondjuk nem is arra írtam,hogy éhgyomorra bevéve savlekötőként funkcionál,hanem a magnéziumra.
2017. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!