Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogyatékos lennék?

Fogyatékos lennék?

Figyelt kérdés

Tanulásban néha ütköztem akadályokba ,de általában mindig jeles vagy kitűnő tanuló voltam ,inkább az elszántságommal volt gond ,ha utána elkeztem ,viszonylag hamar sikerült megtanulnom.

Most rászántam magam egy iq teszt kitöltésére és észrevettem ,hogy az ábrás feladatokat nem tudom. Nem tudom ,hogy mi a következő elem ,hogy mit kellene kiválasztanom ,nem értem milyen logika szerint követik egymást a háromszögek és négyzetek ,miért úgy helyezkednek el.

Szellemifogyatékosságom lenne , és ha igen eddig miért nem vette észre senki ?

Nagyon elszomorított ,hogy hiába gondolkodtam nem tudtam megoldani,válaszaim nagyrésze olyan volt ,mintha a szénakazalban kerestem volna a tűt.

Kérem valaki, aki hasonló cipőben jár , esetleg tudja mi lehet a fogyatékosságom ,kérlek segíts .



2017. máj. 11. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D a szellemi fogyatékosság nem itt kezdődik, de amúgy meglepődnél, milyen rengeteg tényleges enyhe szellemi fogyatékossággal élő ember éli az életét a világban anélkül, hogy bárki megállapította volna róluk valaha is, hogy azok.


Amúgy neked egyszerűen a térlátásod, a kombinációs képességed rossz, mondjuk az irgalmatlanul ezek szerint :D

de senki sem lehet mindenben jó :)


Amúgy is, egy magas EQ a mai világban sokkal nagyobb és ritkább kincs, mint egy magas IQ, nagyobb baj, ha abban van hiány.

2017. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !:)
2017. máj. 25. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyen szar netes iq teszteket tölts ki azok mind a matekra, számolásra meg az ilyenekre mennek, meg amit mondasz te is. Képzeld ezek nekem sem mennek. Nekem pszichológus csinálta és nem mindegyik feladat volt olyan, csak pár. 120 jött ki azt mondta az nagyon jó csak a számolásom gyenge nagyon azt mondta amikor átlagon felüli vkinek általában van egy olyan típus ami nehezen megy
2017. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy Mensa IQ tesztre, fizetős, de tuti jó eredményt adnak. Amúgy a képességeink sokkal összetettebbek mint egy IQ szint... Nekem 120 feletti IQ-m van, de a szociális érzékeim katasztrofálisak.
2017. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek ugyan arra fogékony az agya, lehet műszaki dolgokhoz valaki 140 IQ-val hozzá se tud szagolni de másban viszont jó. :)
2017. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. !:)
2017. jún. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!