Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elrontottam a gyomrom vagy...

Elrontottam a gyomrom vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Tegnap ebéd után ment a hasam. Első körben betudtam annak hogy hirtelen sokat ettem és meleg is volt a kaja de már éhes voltam estére jobban lettem így vacsoráztam egy kis könnyű kaját. Ma viszont reggeltől fáj a gyomorszájam, olyan szinten hogy nem kívánok semmit, nem bírok enni, egy szendvicset ettem ma azt is 3 részletben és vizet kortyolgatok egész nap mert abból is egyszerre csak 2-3 korty megy....lehet erontottam a gyomromat tegnap és ha jobban is voltam diétáznom kellene/kellett volna tegnap is? Vagy komolyabb bajom lehet?
2017. máj. 12. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Ennyi alapján ezt nehéz megmondani, szerintem hétvégén kíméld a gyomrodat, ha hétfőig nem javul a helyzet akkor menj el orvoshoz.
2017. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!