Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől pattanásos az arcom bal...

Mitől pattanásos az arcom bal oldala?

Figyelt kérdés
Pár hónapja észrevettem, hogy az arcom bal alsó részén és az állam bal oldalán rengeteg mitesszerem lett meg apró kis kiemelkedések. Végül ezek begyulladtak, és pici, fájdalmas pattanások lettek. Bármit kentem rá, nem használt. A kozmetikus kinyomkodta őket, utána két hónapig jó is volt, de most egy hete megint ugyanezt tapasztaltam. Újból nagyon fáj, piros és gyulladt. Bőrgyógyásznál voltam, de sajnos már a kozmetikus után, szóval csak a nyomkodás utáni állapotot látta. Azt mondta, hogy biztos a fogamzásgátló miatt van (amit akkor már fél éve nem szedtem, és előtte is csak 3 hónapig), és majd elmúlik magától, illetve Pala gélt írt fel, ami pirosságra van. Jjövő héten megyek fogorvoshoz, mert a bal felső bölcsességfogam már kinőtt, bár nem fáj, de talán az okozza a gyulladást. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mi okozhatja? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. máj. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étel, amit megeszel. Cukor, liszt, étolaj, adalékanyagok, nagy mennyiség, leterhelt gyomor ...
2017. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mosod elég gyakran a párnahuzatod. Sokszor mondják, nálam nem ez a gond, de lehet nálad igen. :D
2017. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy hormontultengés.többet kéne szeretkezni attól elmúlik.
2017. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!