Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire súlyos Apukám tüdőgyu...

Mennyire súlyos Apukám tüdőgyulladása?

Figyelt kérdés
Csütörtök este került kórházba. Előtte már be kellett volna feküdnie de nem akart. Most bent fekszik a belgyógyászaton. A tüdőgyulladás ráhúzodott a májára a veséjére... Ha köhög az oldala rettenetesen fáj neki, egész teste beleremeg a fájdalomba. Kap naponta 2x inyekciót és tablettákat kell szednie. Amúgy feláll, sétál és eszik jó ízűen. Már mint nem a kórházi kosztot... hanem amit vittem be neki azt. / szendvics, balaton szelet, banán / Vérnyomása 120/80 volt. Legtöbbször magas a vérnyomása de ez nem egy rossz érték szerintem... vagy igen? Akkor még.. az is aggaszt, hogy a szembe lévő szobából kivittek két elhunyt beteget.... s vittek oda egy elkukacosodott lábú pacienst... Azt tudom, hogy a kórházakban meghalnak az emberek... de pl.bejött az orvos. Apa szobájában van még két férfi. Az egyik szaporán lélegzik, infúzióra van kötve... Ő hozzá úgy lépet oda a doktor mint aki azt nézi él- e még. A másikhoz is... Mamám amikor strokeot kapot ő volt egy olyan szobában ahol a betegek egymás mellett feküdtek az ágyban és sorban haltak meg. Se szív ritmust figyelő gép se semmi. Max egy infúzió... Apa szobája a legutolsó szoba a folyosón balkéz felől...Sőt a legfelső szinten is van... Lehet elég ostoba dolog így összekombinálni a dolgokat csak nagyon aggódok. Ki kisért a lifthez... nem szóltak rá a nővérek, hogy ne császkáljon... Lehet hétfőn átviszik egy másik kórházba. 63 éves... Őszintén nem tudunk pénzt adni az orvosnak/ nővérkének. Esetleg ha bonbont adnák nekik... de azt is, hogy... Most elhiszem, hogy fáradtak, de pl mindenkit megkérdeznek, hogy tejet vagy teát kér... apának csak oda adják a teát. Ma meg egyenesen nem adott neki a nővér teát hanem elment... úgy mentem utána, hogy kérjek... Jó... pontosabban apa szólt utána, hogy nr haragudjon, de kaphatna - e... Nem tudom. Nagyon borzalmas úgy otthon lenni, hogy nincs így velünk... Nagyon aggódok. Olvasom a netet is... 30% a betegeknek nem épül fel a gondos ápolás ellenére sem.

2017. máj. 13. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján ezt nem lehet eldönteni.
2017. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy Tüdőgyulladásról van szó?


Másik kórházba vitetném.

Minél gyorsabban!

2017. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, közben elvégezték az ultrahangos vizsgálatot. Vese tájékán találtak kisebb méretű követ, akkor a prosztata kicsit nagyobb, de erre azt mondta mindenki, hogy korral jár... Biztos, hogy tüdőgyulladás. Csak elég aggasztó, hogy lehet, holnap kiadják. Nyolc napot töltött bent a kórházban, ha holnap elengedik. Volt ott a szobájában egy férfi, akiről közben kiderült, hogy ismertük a feleségét... szóval, őt is haza engedték. Aztán nem sokkal rá vissza került és két napra rá, elhunyt... Ok amiért haza küldik, helyhiány...
2017. máj. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!