Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SEGÍTSÉG! Begyulladt a mandulá...

SEGÍTSÉG! Begyulladt a mandulám és enni/nyelni sem birok annyira fáj! Többi lent?

Figyelt kérdés
Az orvos felírt egy gyógyszert de nem segített!Sósvízzel gargalizáltam és az sem segített!Meleg tea se enyhítette a fájdalmat!

2017. máj. 16. 19:54
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem az jelentett végső megoldást, hogy kivették a mandulám. Lehet, hogy neked is ez hozna végleges megoldást!
2017. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt azért nem akarom mert más kérdésben valaki írta hogy még 1 év után is fájt neki...meg fájdalmas ha kiveszik
2017. máj. 17. 10:21
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Ez egyik sem áll meg! Nekem helyi érzéstelenítésben vették ki, semmit nem éreztem az egészből. A műtét utáni napok valóban nehezek voltak, fájt nagyon a műtét helye. Egy hét múlva engedtek haza, otthon kezdetben csak pépes ételeket ettem, aztán ahogy telt az idő, úgy bővítettük az ételek körét. Két héttel a műtét után elmúltak a komoly fájdalmak. Annyi volt, hogy a nyelvemmel nem tudtam a 8-as fogaimat megérinteni, mert feszült a seb a torkomban. De arról szó sem volt, hogy 1 évig fájjon! Ez ostobaság!
2017. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)valószínű hogy kifogják venni.De már enyhült a fájdalom.
2017. máj. 18. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiskoromban egy fagyit nem tudtam megenni mandulagyulladás nélkül, voltam vagy 6 éves mikor kivették. Orrmandulás is, torokmandulát is. Utána fájt, igen, mikor nyeltem erős kaparást éreztem a torkomban, de imádtam, hogy mikor kijöttünk a kórházból a szüleim egyenest a fagyizóba vittek :D

Azóta semmi gondom vele, szerintem neked is az lenne a legjobb megoldás, ha megszabadulnál tőle.

2017. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!