Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az elmúlt napokban egyre...

Az elmúlt napokban egyre többet remeg a kezem, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
minél közelebb vagyok az emelet vizsga letételéhez, és azt vettem észre , hogy egyre többet remeg a kezem , nem tudom , hogy mit kezdjek ezzel a dologgal , mivel már annyira remegnek a kezeim , hogy írni nem nagyon tudok .Szerintetek a sok kávé fogyasztása közre játszhat ?
2017. máj. 17. 21:56
 1/4 anonim válasza:
Kb mióta remegsz ilyen hevesen?
2017. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, lehet a túl sok koffeintől. Nekem a túl sok kávétól/energiaitaltól a szemem kezdett el tikkelni. Rohadt idegesítő volt, kb 1 hét volt, mire elmúlt.
2017. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kézremegés az idegességtől/szorongástól van. A kávé kifejezetten rossz erre, mert csak még idegesebb leszel! Vizet igyál, vagy nyugtató teát! Ha megnyugszol, a remegés is elmúlik!
2017. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem "csak" ideges vagy a vizsga miatt, ami teljesen érthető, hiszen nagy megmérettetésről van szó. Viszont a sok kávétól csak fáradtabb leszel, hiszen kvázi mesterségesen tartod fent az éber állapotodat: amikor a szervezeted már pihenni szeretne, nem hagyod. Inkább iktass be kisebb szüneteket, sétát ebben a jó időben, újult erővel jobban fogsz tudni koncentrálni.

Ráadásul az idegeskedéssel nem jutsz előrébb. Ha tanultál, akkor a vizsgán amit tudsz azt ugyis tudod, amit meg nem, azt nem.

2017. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!