Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugtatod meg az...

Hogyan nyugtatod meg az idegeidet, ha túl sok idegrendszert használtál el az elmúlt napokban, vagy esetleg már egy ideje folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nálam régen nagyon bevált pl. ha megnéztem este egy dokumentumfilmet, attól lenyugodtam. De sajnos most már ez sem segít, feszült maradok estére és reggelre is... Sport is jó, de mindig nem bírok sportolni :-) pedig de jó is lenne. Valami kellene, ami kikapcsol.
2017. ápr. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasás,futás,cigi
2017. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"túl sok idegrendszert használtál el" - ennek szerinted van valami értelme?
2017. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Micsoda szerencsés vagyok. Én még mindig az elsőt használom.
2017. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kár, hogy én nem vagyok olyan szerencsés, hogy mások problémáján és esetleg egy elírásán röhögjek...
2017. ápr. 9. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha egyszer butaságot írsz... És ez nem elírás volt.
2017. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdés érthető volt, még ha a fogalmazás nem is volt jó. De aki akarja és jóindulatú, az tud válaszolni.


A lényeg nem az elhasznált idegrendszereken volt... amúgy az idegrendszer el tud használódni.... akkor is, ha ezt én bután fogalmaztam meg.


És akkor most valaki válaszolni is tudna. Az első válaszolónak köszönöm....


UI: mostanában elvétve beszélek magyarul, mert évek óta külföldön élek....

2017. ápr. 9. 20:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt a kérdőjelet hiányolnátok: ???
2017. ápr. 9. 20:41
 8/8 anonim válasza:

Olyan tényleg nincs, hogy elhasználod az idegrendszeredet. Csak mondom, ha már nem vagy annyira benne a magyarban. Olyan van, hogy az idegeidre megy valami, idegbeteg vagy valamitől például. De igen, amúgy értette mindenki. :D

Nekem a meditáció/agykontroll segít nagyon sokszor. El tud lazítani egy óra séta a természetben vagy ha a kutyámat sétáltatom. Utóbbi kettő általában együtt történik. Baráti körben eltöltött órák is sokat számítanak szerintem. Lehet belevághatnál valami újba. Új hobbi...

2017. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!