Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Papám bőrgyógyásznál volt,...

Papám bőrgyógyásznál volt, megmutatni egy foltot a belsőcombján. Azt mondták bőrrák gyanús és a sebészeten kivágják, de csak szeptemberre kapott időpontot. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen ez magyarország.

Szerintem forduljon magánorvoshoz,mivel így hamarabb ,heteken belül eletávolítják.

2017. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért rák gyanúnál 2 héten belül meg kell lennie minden vizsgálatnak és utána már feküdhet a műtőbe. Azért 4 hónap rengeteg idő. Nem tudom hová valósiak vagytok, de ha van lehetőség gyertek fel pestre az onkológiai intézetbe. minden van ott, szerintem meg is tudják sürgetni egy kicsit az eseményeket.
2017. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez megy. Nekem a pajzsmirigyen van göböm, amit márciusban jeleztem háziorvosnak, akkor kértem időpontot sztk-s endokrinológushoz, amit JÚLIUSRA! kaptam volna. Gondolom a sok további vizsgálatra történő várakozás után jövő ilyenkorra el is jutottam volna a műtétig.

Magán úton viszont már ott tartok, hogy valszeg most június elején műtenek, mert amúgy "bizonytalan viselkedésű daganat"-ról van szó, tehát rosszindulatú is lehet. De az egészségügynek ráért volna, azért a pénzért amit levonnak a fizetésemből. :(

2017. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!