Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy göb/csomó a nyakam...

Van egy göb/csomó a nyakam bal oldalán, középen. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, ahogy megnyomtam kicsit a nyakam bal oldalt, hogy valami csomó van a bőröm alatt. Nem olyan mint a pattanás, nincs köze hozzá. Nem fáj, elmozdul ha megtapogatom. Holnap megyek védőnőhöz, mert az tud legelőbb fogadni. Gondoltam rá, hogy zsírcsomó, vagy valami ilyesmi lehet. Nezen több minden volt fent. Ami szerintem lehetséges, az a pajzsmirigy túlműködése. Utójára április legelején voltam kórházban (nem emiatt), ott semmi baj nem volt a vérképemmel. Annyi hogy a vvt számom pont az alsó határt súrolja, de ez már egy ideje így van, és nem mondtak rá semmit. 18/L

#Csomó;göb;nyak;egészség
2017. máj. 23. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomónak hívják..
2017. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó valószinüleg.
2017. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De pontosan hol van? Kulcscsontodnál? Vagy hol? Mert akkor nem níyirokcsomó hanem más de olyan mindenkinek van. A pajzsmirigy meg teljesen középen van a torkodnál legalul.
2017. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Emelt biológiát tanulok, tehát eleve tudom, hogy mi az a nyirokcsomó,hol helyezkedik el, miért nagyobbodhat meg stb. Ez fülemmel egy vonalban van, és a fülcimpától számítva olyan 10 cm lefele. Nagyjából. Ennél nem kevesebb. Tehát eléggé távol van a nyirokcsomóktól, de nem zárom ki, hogy köze van hozzá
2017. máj. 23. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha emelt bioszt tanulsz akkor illene tudnod mi van ott nem?
2017. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De igen. Viszont minden lehetséges dolgot kizártam. Vannak tippeim, de több is van. Gondoltam, hátha valaki tudja
2017. máj. 23. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
10cm a fülcimpàtól,az màr nem a nyakad,nem?Nekemnis a nyakam aljàn van egy kis csomó,majdnem a vállammal egy vonalban.Én nyirokcsomónak gondolom.
2017. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Emelt bioszt tanulsz és azt hiszed a füled alatt van a pajzsmirigyed?
2017. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért sokszor hihetetlen az ember.. Vannak bizony olyan esetek, amikor "messzebb" kerülhet egy kisebb csomó, de NEM A NYIROKCSOMÓ!! Viszont köze van hozzá. A helyzetét nem tudom normálisan elmagyarázni, és nem mértem centire pontosan a dolgokat. Akkor ha azt mondom hogy 8 cm, megfelel?? Nem mértem meg, hanem kb mondtam egy értéket
2017. máj. 23. 16:50
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem mindkét oldalon van egy kis csomó, elég kemény mint egy nagyobb pattanás lenne de nem az, a láb hajlatomban is van egy hasonló. Nézesd meg valami nyirokcsomó lehet de inkább lássa orvos mert nálam is most találtak egy 4 centis nyirokcsomót a hasamban ami kicsit gáz...
2017. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!