Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta slájm, nyálka van a...

Évek óta slájm, nyálka van a torkomban, az orrom csak náthánál és betegségeknél folyik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már elég régen kezdődött,sokszor orrhangon beszélek miatta,és muszáj mindig magamnál tartanom zsepit,ha esetleg túl sok gyülemlik fel,kiköpjem.Már nagyon elegem van belőle,gusztustalan és mindenben csak hátráltat.Most a nyár eljövetelével biztos valami alergia miatt,de az orros is elkezdett vele egyszerre folyni,mégis legtöbbször több jön ki a torkombol mint orrfújás közben..Nagyon zavaró,minél hamarabb szeretnék tanácsot kérni és válaszokat kapni..


Előre is köszönöm.



2017. máj. 24. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van :( megjártam a fülorr gégét. Semmi szervi elváltozás, allergiás nem vagyok, sajnálják ez van nem tudják mi az oka. Gyűlölöm. Ha esetleg megfázok csak rosszabb.
2017. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dohányzol, van esetleg valami a lakásban, a szobádban ami ezt előidézheti (allergizáló, irritáló anyag), nem penészes valahol a fal ? számos oka lehet. Jártál már orvosnál, házi, orr fül gége, allergiákra vizsgáltak ? Használtál már köptetőt, pl. ACC-T ?
2017. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Tüdőszűrőn mikor voltál ?
2017. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem dohányzom,a penészes fal már ki lett kezelve régebben meg a szekrény alja.nem voltam még vizsgálatokon,de nem csak otthon,mindenhol előjön.ha egy kicsit eszek vagy iszok rá,akkor ritkábban fordul elő de akkor is van.. :(
2017. máj. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!