Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stroke-ot kapok?

Stroke-ot kapok?

Figyelt kérdés
Tegnap este homályosan láttam és nagyon fájt a fejem is, lefeküdtem, ma reggel keltem fel, és miközben fogyasztottam a reggelimet, hirtelen valami furcsa érzésem volt, az agyam elejétől a hátulja felé haladt ez az érzés, és olyan volt, mintha akkor ébredtem volna fel, és picit meg is szédültem. Menjek vele orvoshoz? Most nem fáj a fejem szerencsére, és nincs is panaszom egyáltalán.

2017. máj. 24. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem ártana....
2017. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem jelentkezik bénulás, beszédzavar és hasonló akkor is lehet valami súlyosabb?
2017. máj. 24. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 13 éves vagy, akkor nem.Ha idősebb (40+), akkor lehet.De ha komolyabb dolog van, az észrevehető tünetekben jelentkezik. Érdemes lenne elmenni az orvoshoz.Ha gyanúsan furcsa dolgokat tapasztalsz, akkor hívni a mentőket!
2017. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, másnapos voltál, majd megszokod. :D

Ha nem ittál este, gondolj rá vissza, hogy mennyi vizet ittál mert ez kiszáradás 100-ból 99x. Esetleg migrénes vagy. Nem kap mindenki stroke-ot akinek megfájdul a feje. Ha nagyon nyugtalanít menj el háziorvoshoz.

2017. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, voltam másnapos, de ez rosszabb még az aznapnál is. Igen, lehet migrén, mert örökölhettem rá hajlamot is simán, de ilyen érzésem még nem volt, ezért volt furcsa. Egyébként olyan másnaposság szerű érzésem volt következő nap egész végig.
2017. máj. 26. 19:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az aznap nem is rossz, de nembaj :D
2017. máj. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!