Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma wc-és után mikor kitöröltem...

Ma wc-és után mikor kitöröltem a fenekem (nedves törlőkendő) élénk piros volt a kendő. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sajnos a székletemet nem láttam és nem is láthatom,mert itt olyan "pottyantós" a wc és nem látszik. Azt hittem,hogy megjött a menzeszem azért ilyen,de nem jött meg,nem attól volt.

Naponta járok wc-re legalább 2x. Nem kell soha erőlködnöm,ahogy leülök azonnal jön is.

Egy hónapja az arcom,nyakam tele lett pattanásokkal vagyis olyasmi mint a pattanás. És ezelőtt kb 3 hónapig nagyon gyakran ment a hasam,de arra gonodltunk,hogy a laktóztól van és az éhgyomori kávétól,mióta ezekre figyelek nem megy a hasam.


2017. máj. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Belső aranyérre gondolok, mivel a vér élénk piros és nem értel fájdalmat. De lehet más is. Pl. fissura. Nem kell rögtön rosszra gondolni. Ha rendszeres a panasz, akkor proktológiára érdemes elmenni.
2017. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ettél sok céklát mostanában? Nekem az szokott ilyet okozni.

De lehet hogy az elsőnek van igaza és aranyered van.

2017. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovac.edi95 válasza:

A Fresh Mesh nedves törlőkendő alkohol és parabénmentes,

E-vitaminnal és B5-provitaminnal táplálja és hidratálja a felnőttek és babák érzékeny bőrét, az egész családnak ajánlott!

2021. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!