Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet itthon kapni száraz...

Neglizse kérdése:

Lehet itthon kapni száraz törlőkendőt?

Figyelt kérdés
Olyan száraz egyszerhasználatos kendőt keresek amit be lehet vizezni és nem szakad el. Olyasmi anyag mint a nedves kendők, de nincs átitava semmivel. Köszi.

2015. júl. 19. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem láttam olyat a DM-ben. Az volt ráírva, h száraz törlőkendő, de nem olvastam el bővebben, mert nem olyat akartam.
2015. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen van a DM-ben, Rossmannban és Müllerben is, hasonló csomagolásban.

Ez a DM-es:

www.google.hu/search?q=babylove+einmal+waschlappen&client=ms-opera-mini-android&channel=new&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIwbjBzKLnxgIVwVwUCh2P9wvD

2015. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt láttam de sima papír kendőnek tűnt nekem. Nem szakad, málik szét ha bevizezem?
2015. júl. 20. 04:14
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, nem szakad el. En ezekbol csinalok sajat popsitorlot. Jobb, mint a bolti. :)
2015. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, még mosható is. Mi a mosható pelusokba használjuk kakifogónak, ha nem lesz "műsoros", 4-5 alkalommal mosógépben mosható!
2015. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló: melyiket használod mosható pelusba? Aminek itt a linkje?
2015. júl. 21. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen azt.
2015. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kipróbalom ezt, csak a csomagolason keresztül sima papaírnak nézett ki.
2015. júl. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!