Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki mondana erre pár szót?...

Valaki mondana erre pár szót? Nagyon félek

Figyelt kérdés

"májkaputól és pancreastól dorsálisan" van egy daganatom, valószinüleg jóindulatu, (echoszegény jól körülhatárolt, ebből gondolom) van okom félni? 22 éves vagyok és már ilyen bajom van, mondanátok valamit? egész nap a netet bújom a témával kapcsolatban és nagyon félek. Nem halhatok még meg :(


A daganat helye pontosan hol lehet? Máj és hasnyálmirigy mögött a hátam felőli oldalon?


Átterjedhet-e a szerveimre, rosszindulatuvá válhat-e idővel?


Köszönöm



2017. máj. 27. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak nem téved ide egy belgyógyász, vagy aki ezzel foglalkozik, szerinted mi, laikusok hogyan tudnánk neked normális választ adni? Megértem, hogy aggódsz, de ezt a kérdést ne itt tedd fel.
2017. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ott teszem fel ahol akarom, feltettem orvosnak is 1 hónap mire biztos választ kapok
2017. máj. 27. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok, rendben. Jobbulást! Remélem, más okosabb lesz, mint én. Elég bonyolult, összetett a gondod, ezért írtam, hogy laikusok számára ez elég kínai. Mindenesetre drukkolok, hogy ne legyen komoly bajod. Még akkor is, ha nem ilyen válaszra számítottam. Fiatal vagy, nem hinném, hogy nagy lenne a baj. Ennyi. Mondtam valamit..., de legalább őszintén gondolom.
2017. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a szöveget konkrétan egy háziorvos is le tudja neked fordítani, úgyhogy nem tudom, milyen egy hónapról beszélsz. Tőle megkérdezheted, ha rosszindulatú, mire számíts.
2017. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha orvos nem tud neked választ adni, akkor laikusok miért tudnának? Hogy van-e okod félni? Van aki minden előjel nélkül percek alatt meghal infarktusban, más pedig felgyógyul a rákból. Még az orvosok sem látnak a jövőbe.
2017. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
háziorvos semmit se mondott, endokrinologus se, bármi lehet, bocs ha offenzív vagyok de nagyon rossz itt őrlődni és várni
2017. máj. 27. 22:36
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából akinek volt hasonló azok válaszára számítottam, azért köszi hogy írtatok
2017. máj. 27. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia . Mi lett veled kerdezo ... hogy vagy ?
2017. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem sok, már 2x akkora mint volt, küldenek egyik vizsgálatról a másikra 1-2 hónapot kell várni egy CT, MR vizsgálatra, vicc....mire kiderül mi ez addigra lehet már késő lesz. nagyszerű a magyar egészségügy
2017. okt. 21. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia . Eltelt 2 év .. Mi újság veled ? Remélem jó hírekkel szolgálsz :)
2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!