Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, félek orvoshoz...

Mit csináljak, félek orvoshoz menni? Félek megtudni, hogy van-e komolyabb bajom. Valaki mondana pár szót, h ne tartsak ettől?

Figyelt kérdés

D.u. 3kor megyek,nemrêg keltem fel...de annyira ideges vagyok.

16l

Ti hogyan győztétek le ezt? Olyan negatív vagyok,egyből rosszra gondolok... :(


2012. aug. 30. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy hová mész. Fogászat? Nőgyógyászat? Vagy hova? Ne izgulj,azzal csak a rosszat vonzod.
2012. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hova és milyen panasszal mész?

Egyébként ha bajod van, még mindig jobb, ha időben kiderül, mert akkor jó eséllyel tudnak segíteni.

2012. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16 évesen mi a fene bajod lenne már? Kicsi a valószínűsége... Mik a tüneteid?
2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A betegseg nincs korhoz kotve.

Hazi orvoshoz megyek,mert csomokat talaltam a honaljamban. Es ilyenkor az ember rosszra gondol...... Felek,h mi lesz.

2012. aug. 30. 10:47
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon féltem, hogy a tüneteim alapján rákos vagyok. Nem mentem orvoshoz pár hónapig, de a feleségem unszolására elmentem végül. És rákom volt.....
2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is voltam már háziorvosnál mert csomó találtam a hónaljamban. Nagy volt, fájt is, és már napok óta nem mozdult.

Aztán kiderült, csak egy nagyon csúnya szőrtüszű-gyulladás volt, kicsit megmetszették, kaptam rá gyógyszert és szépen elmúlt.

2012. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs korhoz kötve, de fiatalon sokkal kisebb az esélye, hogy komoly a baj, mint később. A nyirokcsomók megnagyobbodását sokminden okozhatja, egyszerű gyulladásos folyamat is. Tény, hogy nem szabad elbagatellizálni, de nem temesd magad egyből. Valószínűleg vérvételre küldenek először, abból még aznap kiderül, hogy van-e ok aggodalomra vagy sem.

Azért majd írd meg, mit mondtak, megjelölöm a kérdést.

2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Antimod ***** válasza:

Az a lényeg, hogy elmész. Természetes, hogy aggódsz egy kicsit, de ha nem mennél el, az lenne a rossz döntés.

Nem valószínű, hogy komolyabb bajod van, de meg kell nézetni.

2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Ne tarts ettől!

Gondolj arra, hogy ha nem mész el orvoshoz, akkor komolyabb bajod is lehet, szövődmények, stb és esetleg halál is!

Én akkor is elmennék dokihoz ha tudnám az agyamat műtik ki, érzéstelenítés nélkül, mert az hogy meghalhatok ha nem megyek el, sokkal de sokkal ijesztőbb mint eltűrni némi kellemetlenséget, fájdalmat. Nem igaz? :)

2012. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyugodt maradni, fiatal korban tényleg kicsi az esélye, hogy bármi komoly bajod legyen. Ha pedig mégis szükség van további vizsgálatokra, akkor legalább tudod, hogy időben a megfelelő kezekbe kerültél.
2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!