Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy krónikus...

Midoriiya kérdése:

Lehetséges hogy krónikus fáradság szindrómám van?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve minden nap fáradt vagyok. Elöszőr nem volt annyira vészes de ez egyre rosszabb lett. Mostmár olyan szinten fáradt vagyok hogy majdnem minden délután alszom, és még alap dolgokat se vagyok képes megcsinálni (pl: amikor nagyon fáradt vagyok nem fürdök, fogatmosni sincs kedvem, és néha még felkelni is alig birok,már enni is fáradt vagyok,a tanulásról nem is beszélve).Mostmár úgy érzem hogy az alvás se segít. Gyakran fáj a hasam és van hasmenésem. Meg a fejem is szokott fájni. Van olyan is amikor elég gyengének érzem magam. Mindent elfelejtek, rövid távú a memóriám, és a koncentrációs képességem is igencsak romlott. Előszőr vashiányra gondoltam, de vettek tőlem vért és aszerint minden rendben van. Egy időben próbáltam tornázni de az sem segített. Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2017. máj. 31. 22:09
 1/3 anonim válasza:
47%
Bár semmi érdemlegeset nem tudok válaszolni, de kiváncsi lennék én is. Szórol szóra ugyanezzel küzdök évek óta. Vérvétel szerint minden ok, se vashiány, se pajzsmirigy gond, semmi.
2017. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Lehet későn írok, de lehetséges, hogy ez a bajod, minden tünet stimmel, a torna nem segít csak farádtabb leszel tőle.

Mindenkepp keress fel egy orvost.

2018. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezőtől:

Van azóta valami változás? Teljesen hasonló tünetek kezdődzek pár hónapja (mellesleg 1 hónappal a második mRNS alapú oltás után, de nem biztos hogy ezzel össezfüggsében van). És a progresszivtása is hasonló. Sikerült valamelyest javítani a helyzeten?

2021. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!