Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap van 1db hasmenésem,...

Minden nap van 1db hasmenésem, székletem nem áll össze és ez 1 hete így van, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és teljesen jól érzem magam egyébként, csak a székletem változott meg egy ideje pedig ugyan úgy étkezek.
2017. jún. 1. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs egyeb panasz, csak az allaga, akkor lehet valami enyhe fertozes, ami borulast okozott a belflorabsn.

Szedjel vagy 2-3 hetig kura szeruen probiotikumot (protexint vagy progasztro-t, vagy barmit csak ne normaflore-t). Keruld ha lehet a tejes dolgokat is, max egy kis elofloras joghurtot egyel (nehany fertozes okoz olyat, hogy pl a tejet feherjet, vagy laktozt nem tudod emeszteni, es amig fogyasztod addig nem tud regeneralodni a belflora, szaporodnak a rossz bacik mint pl hasmenes-hanyos virus utan).

Esetleg lehet meg stressztol, vagy nagy mennyisegu vitamintol (magnezium), ha ezek szamitasba johetnek az etjezesen kivul.

2017. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!