Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta hasmenésem van es...

Napok óta hasmenésem van es par alkalommal észre vettem hogy véres a székletem. Most viszont csak vér 'darabok' jottek, nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha alvadt vér ürül, akkor az a bélrendszer felsőbb szakaszában levő vérzésre utal (patkóbél). Miért nem mégy orvoshoz ?
2016. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nagy-e a baj. De az biztos, hogy nem normális.

A vérdarabok neked nem elég ok arra, hogy orvoshoz fordulj?

Meddig szeretnél még várni??? És mire?

2016. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet nagyobb gond is.

Tessék elmenni még ma a háziorvosodhoz!

2016. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, annyit csinalt hogy elkuldott mintát adni, de nem tudok ma elmenni. Rettenetesen faj a hasam, nem tudok elszakadni a wc-tol.
2016. febr. 9. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost és mondd el neki, nem tudod leadni a mintát, mert a hasmenés miatt nem tudsz kimozdulni + hasi fájdalmad van, nem is kicsi. Még ma!

Ha azt tanácsolja, nem baj, majd pár napon belül menj vissza, amikor kész a vizsgálat, akkor menj más orvoshoz! Akár az ügyeletet is kihívhatod, ha nem tudsz kimozdulni a lakásból.

Napok óta tart ez az állapot. Véres a székleted. Fájdalmad van. Súlyos, kiszáradásos állapot is bekövetkezhet, de ennél súlyosabb is lehet.

Még ma vagy a háziorvosod vagy az ügyelet adjon konkrét terápiát, mert már régen nem elég csak a székletminta leadása és az eredményre való várakozás úgy, hogy súlyos tüneteid vannak.

Légy szíves jelezd, ha valami történik vagy nem történik vagy hogy vagy.

2016. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!