Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek. Miez?

Nagyon félek. Miez?

Figyelt kérdés
19 éves sràc vagyok aki nem tudja hova tenni a tüneteit. Kb 1,5 hete állandó hőemelkedésem és gyengeség érzetem van. Hiába szedek akármit hiába voltam màr orvosnál is egyszerűen nem múlik el. Ami csak tetézi ezt mégjobban hogy állandóan kottyog a hasam és böfögnöm vagy (bocsánat a kifejezésért) de szelentenem kell. Úgy èrzem magam mint akinek semmi ereje nincs a lábába ès a karjába és ettől nagyon halálfélelmem van. Ráadásul tegnapi napon még egy erős rohamom is volt - elkezdett nagyon erősen verni a szîvem, kapkodtam a levegőért, szédültem. Nagyon megijedtem tőle. Nem tudom hogy mi mit válthat már ki.. 3-4 hónapja voltam szív vizsgálaton ahol minden rendben volt szerencsére. Ezt a hőemelkedést valamint a levertséget és gyengeséget visoznt nagyon nem tudom hová tenni. Ilyen hosszú ideig jem volt bajom most oedig attol félek hogy meghalok... igen eléggé pánikolós vagyok sajnos.. a számban egyébként már jó ideje van egy csúnya afta.. lehet hogy azis közre játszik? Vagy komoly lenne a bajom?
2017. jún. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Meg is érdemled, ha orvos helyet ide jössz....
2017. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, senki se érdemli meg, hogy beteg legyen, még az se aki ilyen rosszindulatú kommenteket ír mint te.


Fáradtság, hőemelkedés a rák jele is lehet, azonnal menj orvoshoz, ebben igaza van az elsőnek!


Vérvizsgálat volt-e a közelmúltban? Nincsenek lila foltok a testeden? ORVOS!

2017. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Január végén volt vérvételem. Voltam már orvosnál 2szer is a héten és gyulladáscsökkentőt írtak fel. Nincsenek rajtam foltok. A hőenelkedés pedig valamikor rlmúlik valamikor visszajön. Szóval látott már orvos!
2017. jún. 1. 19:04
 4/5 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Másik orvos?? Ha van a közeledben.

Nem akarlak megijeszteni, de nem veszíthetsz vele. Az egészséged a fontos.

2017. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
néha elkönnyelműsködik a háziorvosok de van amelyik nem, mondjuk az én orvosomhoz nemrég bevittem a vér/vizelet eredményemet, 0,1%-al volt magasabb az egyik érték a referencia értéktől beküldött egyből ultrahangra és kiderült, hogy van egy daganat bennem...
2017. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!