Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítseket kérlek! Nagyon...

Segítseket kérlek! Nagyon félek és nemtudom miez. Mi lehet?

Figyelt kérdés
szóval el mentem fürödni és valahog megmozdítottam egyszerre a vállaimat balra-jobbra.(nemtudom értitek-e) tesi órákon is kell ilyeneket csinálni,nam1 ilyen fura hang jön ki a tüdőmböl..ilyen hörgés vagy nemtudom milyen..attól lehet,hogy ma lovagoltam széllel szembe 4órán át és nem voltam vastagon felöltözve? vagy attól emrt egész nap nem ettem semmit? <-- bár ettől nemigazán lehet..kérlek segítsetek mert nagyon félek..ilyen velem még sose volt:( szüleim alszanak és nem keltem fel őket,mert reggel 4kor mennek dolgozni :/

#tüdő #szél #hörgés #hörgő tüdő
2013. ápr. 1. 23:33
 1/4 anonim válasza:

Szia. Nem kell aggódni. Ilyen velem is előszokott fordulni.

Nem tudom dohányzol e? Ha igen akkor pl. attól is lehet. De ez lehet a meghűlés jele is. Lehet,hogy ebbe a fene jó időbe ami mostanában van ,egy kicsit meghűltél. Attól,hogy semmit nem ettél attól tuti,hogy nem fog a tüdőd ilyen hangot kiadni.

Vagy nem tudom,nem vagy e asztmás mert attól is lehet,hogy ilyen kicsit hörgő hangot ad ki a tüdőd.Vagy allergia.

Nekem volt.hogy a párás levegőtől volt ilyen, és a fürdőben párás a levegő.

Szóval NE aggódj semmi bajod nincs a világon! :)

2013. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miatt ne parázz. Ez gyakori jelenség,mindenkinél elôfordul, csak sokan észre sem veszik.
2013. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem dohányzom:) nem is vagyok asztmás se semmi :D makk egészséges vagyok úgymond :D és rendben köszönömh,hogy ilyen gyorsan írtatok !!:)) életmentőek vagytok :D
2013. ápr. 2. 09:26
 4/4 anonim válasza:
Tényleg ne aggódj,ez amiatt is lehet,hogy ahogy írtam meghűltél, vagy pedig egy kis levegő beszorult és azt lehetett hallani ahogy távozik a tüdődből. Biztos,hogy semmi bajod:)
2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!