Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van gyulladva az összes...

Be van gyulladva az összes inyem szinte, van közé a bölcsesség fog kihuzasahoz?

Figyelt kérdés
Szerdán elmentem a körzeti fogorvoshoz o irt fel egy paradontaxos fogkremet, es egy Corsodyl szályvizet, es egy gyulladás csokkentot, használtam egy ideig de csütörtök este mar aludni nem tudtam annyira fajt most elmentem egy masik fogorvoshoz pénteki nap folyamán es o azt javasolta ki kell húzni a jobb lenti bolcsesegg fogamat, ki húzta haza mentem eddig par fogamnal volt be gyuladva az inyem, meg a szajpadlasomon is az iny keves helyen de most szombat reggelre mar a szajpadlasomon az osszes iny be van gyulladva dagadva, a fogaimnal szintugy mindegyik szinte,a nyelvem ki van kezdve van rajta par feher poty es egy helyen mintha le lenne horzsolva,a nyeles nehezen megy de a fajdalom csillapito segit ezen, mit tudtok tanacsolni ? 18/F
2017. jún. 3. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj egy beutalót a paradontológiára. Ha pécsi vagy őket ismerem, nagyon jó a tanszékvezetőjük, egy nagyon kedves alacsony hölgy. A fogkrém amit az első doki ajánlott nagyon jó használd napi háromszor legalabb. A fog kihuzasarol nem tudok mit mondani, de egy fogkőeltávolítás tutira hasznos lenne, mert az a bacik melegágya. A szajfertotlenitő is jó, ja, es fogselyem. Kitartás
2017. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!