Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális-e, hogy a féléve...

Normális-e, hogy a féléve eltávolított bölcsesség fogam, majd utána kihúzott rágófogam helyén még mindig nem nőtt vissza a saját síkjába az ínyem. SOS?

Figyelt kérdés
Elkeserít, hogy a beavatkozások helyén mélyedés van, ráadásul, 5db műfogsort csináltak, aminek a kiképzése is hozzáidomul a mélyedéshez. Ez most tudastosult bennem, ezek szerint a mélyedés végleges állapot? Továbbá, a műfogsor, amit azért kellett bevállalnom, mert az utolsó, agyon tömött fogamra az orvos nem vállalt hidat csinálni, és én is azt gondoltam, jogos a kíhúzása, implantátumra nincs pénzem. Viszont a műfogsor irritál, a nyelvem örkké ott jár. Van-e ilyenkor teendő, lehet-e alakítani ezen a protézisen?! Tudom, menjek vissza az orvoshoz! Visszamegyek, de jó lenne addig ha tanácsot adna, aki ebben tapsztalt. Előre köszönöm!

2016. máj. 16. 10:21
 1/1 Botond1999 ***** válasza:
Az íny lassan nő vissza és nem is mindig teljesen. Nem hiszem hogy ez probléma lenne.
2020. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!