Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete meg vagyok fazva, mit...

2 hete meg vagyok fazva, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 hete torokfajassal kezdodott a betegseg, amikor elmentem ful orr gegeszetre es antibiotikumot kaptam, azt vegig be is szedtem (szerintem tok feleslegesen). A torokfajas utan jott az orrfolyas es a kohos ami azota is tart, mar masfel hete. Es nem javul. Folyanatosan be van dugulva az orrom es mar kezd bedugulni es sipolni az egyik fulem. Egyik nap jobban vagyok, egyik nap rosszabbul. Mit csinaljak? Nem akarok ismet antibiotikumot szedni...

2017. jún. 3. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen esetben a mézzel kevert pálinka szokott sokat segíteni. Ez hozott ki a megfázás rosszabb időszakából. Ezen kívül orrcsepp és szopogatós tabletta(én fargingoprontot és otrivint használtam ezekből).


A köhögéshez annyit tudnék még hozzászólni, ha régebb óta tart és nem a nátha miatt van, akkor menj és csináltass egy mellkas röntgent. Lehet a torokgyula húzódott rá, vagy külön a mellkasban van gyulladás.

2017. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az orcseppet ne használd tovább az ajánlott időnél, menj el orvoshoz, van allergiás féle orcsepp is, utánna azt fujd, tuti siker:D
2017. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen vírus lehet most, de megéltem pár évet, ilyen náthás még nem voltam mint most, egy hete egyfolytában tüsszögök, folyik az orrom, és főleg az egyik orrlyukam úgy el van dugulva, főleg éjszakánként, hogy nem kapok levegőt. Éjszaka kétszer cseppentenem kell az orrcseppből, hogy tudjak aludni. Voltam párszor náthás, de az nem volt ilyen brutál. Szóval, együttérzek veled! Közben tolom a mézet, napi 2000 mg C vitamint, B vitamin, de semmi hatás.
2017. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ugyanez. Eleg jo multivitamint szedek. Masfel eve egyaltslan nem voltam beteg. De most ket hete szenvedek... es ami aggaszt, hogy most teljesen eldugult a bal fulem.
2017. jún. 3. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Orrcseppet használj nyugodtan, mert teljesen ráhúzódik a füledre. Nekem még kicsit használt a kamillás gőzölés az orromra. Ha nagyon rosszul vagy, elmehetsz füll-orr-gége ügyeletre is az ünnepek alatt. Javulást kívánok neked is, no meg magamnak :)
2017. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!