Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg vagyok fazva, faj a...

Meg vagyok fazva, faj a torkom, es eleg rosszul nezek ki. Holnap tablofotozas. Mit csinaljak h elmuljon a betegseg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek karikas szemekkel, es a fujastol piros orral szerepelni a kepeken. :( mit csinaljak?

2015. máj. 3. 15:56
 1/5 anonim válasza:
Kalmopirin lefekvés előtt(jól takarózz be és izzadj) c vitamin tea, és ha van egy fél frontin(ilyen altató nyugtató gyenge kivitelben) és ha piros kidörzsölt az orrod alatt tegyél rá neogramormon krémet! És egy kanál méz a torokra, és utoljára ha van chlorhexameded azzal öblögess, nekem hamar rendbehozta a torkomat, bocsi ha hosszú voltam. Jobbulást!
2015. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem semmikép ne menj iskolàba vagy akárhova mert sok ember. Közt vagy ès elkaphatsz valami fertőző betegsèget.

Maradj otthon igyàl sok teàt.

2015. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Sajnos muszaj bemenni a fotozas miatt.:/

2015. máj. 3. 16:10
 4/5 anonim válasza:
Akkor DUPLA jobbulást!
2015. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosziii! ^^
2015. máj. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!