Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Elore szok, hogy ekezet nelkul fogok irni.

Az a nagy helyzet, hogy napok ota kezdek gyengulni. Ugyertem a szoksasosnal is hamarabb elfaradok, allandoan almos vagyok. Raadasul gyakrabban faj a fejem es ennek semmi koze az idojarashoz (sose voltam ezekre erzekeny).

Egyik rokonom mondta, hogy lehet depresszion van. Nem akartam neki elhinni, ezert feltett nehany kerdest.

Mondtam neki, hogy egy jo ideje kerulom a tarsasagomat, nem mozdulok ki de ezt ugy magyaraztam el hogy egyszeruen nincs kedvem. Aztan nem beszelek sokat tarsasagban, kimaradok jnkabb a beszelgetesekbol. Aktivan nem nagyon veszek resz az esemenyeken. Ha hivnak valahova szuvesen megyek de akkor is egy csendesebb zugot keresve meghuzom magam. Nem szeretem a ha gos helyeket. Vasarolni is csak egyedul megyek el. S 18 eves letemre jobban szeretek otthon gubbasztanj, mint a barataimmal elmenni valahova. Neha azon kapom magam, higy elbambulok pedig nem vagyok az a bambulos fajta. S eszrevettem hogy eleg erzekeny vagyok, konnyen elsirom magam minden aprocska dolgon. Volt mar ongyilkossagi gondolataim de sose vetnek veget az eletemnek (csak neha neha elgondolkozom ezen h mi lenne ha mar nem elnek). Gyakran erzem magamat lehangoltnak ok nelkul vagy feleslegesnek/ haszontalannak biralom el magamar.

Az egeszsegi allapotomra visszaterve evesi es alvasi zavaraim vannak. Regen nagyon sokat ettem, iszonyat sokat, kb orankent ettem valami (szendvics, nasi stb) de ettol fuggetlenul egyaltalan nem latszik meg rajtam. Viszont egy ideje nem eszek rendesen: kihagyom a reggelit es a vacsorat, szinte csak ebedelek de akkor se eszek sokat. Volt olyan nap (nem is egy) amikor szinte nem ettem semmit csak ittam vizet. Egy het alatt lefogytam kerek 3 kilot. 53 voltam most vagyok 50kg (167cm vagyok). A szam allandoan ki van szarazva regen nem volt ilyen problemam. S hiaba kenem szolozsirral ugy erzem mintha rosszabbodna.

Szerintetek mi lehet a bajom? Mit kene tennem hogy ujra a regi legyek?



2017. jún. 5. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresni egy jó pszichológust szerintem.
2017. jún. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam mar, de sokat nem segitett. Nem is nagyon bizok bennuk
2017. jún. 6. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!