Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van a rákra?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Sportolok (Gyúrás, barátokkal néha hosszú bicikli túrák), nem dohányzom (csak bulikban, ami ritka), alkoholt ritkán iszok, családunkban senki sem volt rákos. Soha nem volt komolyabb betegségem, 1-2 hete voltam UH-n a lágyéki nyirokcsomóim miatt, azthittem hogy meg vannak dagadva, de közben mégsem. Nagyon hipochonder vagyok, minden apró bajomra azt hiszem hogy rákos vagyok.

2017. jún. 5. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi esélyed van a rákra, mint nekem.
2017. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

50%-50% vagy igen vagy nem.

Egyébként az jó jel hogy a családodban nincs rákos,a többi semmit nem jelent.

Anyu volt férje tüdörákban halt meg és soha egy cigit nem szivott el. Meg sorolhatnám.

2017. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem lehet megmondani. Az, hogy ha a nyirok csomód duzzadt sem jelenti alapban azt. Molekuláris patológus tudná megmondani DNS, genetika alapján mire mennyi az esélyed, de ilyet nem fognak csak úgy csinálni, kettő az is csak hajlamot mutatna. Még csak 18 Vagy, nyugi. Gyermek korban nem volt rákod, amiből meggyógyultál, akkor ebben a korban elég valószínűtlen illetve azokból eredően jöhetnek elő betegségek. Ne zizzegj rajta, agyban sok minden eldől.
2017. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok és rákos, egészségesen éltem eddig, se cigi se pia. Na erről ennyit :D bárki lehet ha beléd van kódolva akkor az leszel
2017. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze lehet fiatalan is, kórházban dolgozom tudom, de nem az a jellemző. Baráti körömben is volt aki fiatalon ment el, nem is egy. A genetika meghatározó, de bebeszélni sem kell.
2017. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az 50%-os hozzászólás nagy marhaság

ennek alapján minden második ember rákos lenne, nem?

2017. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább a 30% a reális.
2017. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi esélye az embernek a rákra, ha tiszta konyhasót, valamint tiszta vizet iszik. A rák akkor alakul ki ha a vér nátriumszintje 140 mmol/l alá esik. Egyébként a rák egyik ismertetőjele a büdös lepedékes nyelv. Mivel a nátrium gátolja a rákot okozó patogén mikroorganizmusok szaporodását.
2017. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!