Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szivinfarktusra is utalahat...

Szivinfarktusra is utalahat vagy egyszerű panik vagy lelki eredetu?

Figyelt kérdés

Mar 1 hete faj a balkarom es vallam, az ujjaim is szoktak sajogni, mar elojott hogy mind a ket karom es vallam faj, de inkabb felul, a nyakam is szokott, panikbeteg vagyok, elegg nagyfoku gerincferdulesem is van, volt mar 2 honapos fejfájásom is... ct n voltam tokeletes volt, felek h sziveredetu lehet, voltam puffadasaim 1 hónappal ezelott kb. Volt h panikoltam beindult a szivem de ahogy nyugtattak rogton jól lettem... csak felek h sziveredetuek a problemaim

Koszonom elore is a valaszokat

21/L


2017. jún. 5. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a szívinfarktus nem valószínű, de csak egy EKG után lehet biztosat mondani.
2017. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy csinaltak mar ekg t nekem meg decemberbe de nem talaltak semmit, halalfelelmem is szokott lenni, nem.merek elmenni bulizni mert felek nehogy rosszul.legyek
2017. jún. 5. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Gerincferdüléstől is fájhat, orthopédusnál is voltál?
2017. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!