Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen pók csípése okoz...

Milyen pók csípése okoz duzzanatot?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja valószínűleg egy pók megcsípte az alkaromat ami pár nap alatt szépen be is dagadt, vörös lett a terület és égő érzéssel járt. Kaptam rá valamilyen krémet, el is múlt 1 hét alatt. Most a másik karomnál van ugyanez, csak a könyök résznél. Biztos, hogy itthon a lakásban történt a dolog (ezért is gondoltam pókra, meg az orvosom is). Nem szeretném, hogy újra előforduljon. Mit lehetne tenni ellene?

2017. jún. 6. 01:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Megint előjött a dolog. Most a lábfejem van bedagadva, annyira hogy nem is tudok járni. Valakinek valamilyen ötlet?
2017. júl. 31. 22:08
 2/3 anonim válasza:
Nállam is ugyan ez a helyzet, de nem találom meg őket. Viszont egyet találtam lehet hogy ez az? [link]
2017. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyesmit én is láttam itthon, a héten most csaptam le a másodikat (mondjuk azoknak kicsit hosszúbb lábuk volt a testükhöz képest).
2017. aug. 2. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!