Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a legjobb vérnyomáscsök...

Melyik a legjobb vérnyomáscsökkentő gyógyszer? Voltak mellékhatások? Van olyan aki már több éve szedi? Milyen áron?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gyógyszer nem a legjobb megoldás, sőt legtöbb gyógyszeren vannak mellékhatásai!

Szerintem kezdj el egészségesen táplálkozni, mozogj rendszeresen!

Folyadékbevitelre is oda kell figyelned!

2017. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Édesapám 10 évig szedett egy vérnyomás csökkentőt, nem volt vele semmi gond. Aztán most elkezdett nem látni rendesen kiestek neki tárgyak stb. Orvosról orvosra jártunk agyvizsgálat minden volt és hála istennek minden negatív lett. Aztán édesanyám felfedezte a gyógyszerek mellékhatásai között a látászavart. Amióta nem szedi nincsen gond, áttért másik fajtára.
2017. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én triasynt szedek 10 éve. Első egy-két hétig hányingerem volt tőle, de elmúlt. Tökéletesen beállítja a vérnyomásomat. Asszem kb.1400 Ft
2017. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokféle van és nem mindegyik jó mindenkinek, nekem pl az első amit felírtak bevált, de van akinek nem.

Mellékhatása mindegyiknek lehet, a tájékoztatókon sok mellékhatás szerepel.

2017. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!