Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lábgomba vagy valami más?

Ez lábgomba vagy valami más?

Figyelt kérdés

Néhány napja észrevettem a talpamon ilyen bőrkeményedéshez hasonló foltokat. Szárazon nem annyira feltunoek, de vizesen szornyen rondak, nem is tudom belul feher foltok latszodnak...:/ nem tudom mi ez es hogy mit kell ezzel csinalni. Ahogy latom egyre terjed ez a dolog szoval valaki tudja esetleg hogy mi ez es mit lehet vele kezdeni?

Elore is koszonom a valaszokat 15l



2017. jún. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem inkább szemölcs ?
2017. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet gomba. Viszket, ég? A lábujjak között is van ilyen folt? Voltál mostanában olyan helyen ahol összeszedhetted? Bőrgyógyász tud segíteni, minél hamarabb annál jobb. Ha van otthon esetleg körömvirág krém, azzal akár ma este is bekenheted.
2017. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem dudorodik ki aa labambol
2017. jún. 6. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam olyan helyen ahol osszeszedhettem. Sokszor voltam uszodaban az elmult idoben. Es nem faj nem is viszket meg semmi. Alig vettem eszre labmosasnal. Borgyogyasz meg nem latta
2017. jún. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!