Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 éves lány vagyok, aki...

18 éves lány vagyok, aki teljesen úgy néz ki, mint egy 12 éves. Létezik ilyen betegség?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének azért, mert 18 évesen ne kéne ilyeneken gondolkodnom. De teljesen úgy nézek ki, mint egy gyerek. 158 cm magas vagyok, gyenge csontozatú, majdhogynem "babaarcú"-nak lehetne nevezni. A párom mellett (aki korának megfelelően néz ki) majdnem a lányának néznek, vagy legalábbis a nagyon kicsi húgának. Létezik olyan betegség, hogy az ember akármennyi idősen is "gyerek" marad? Köszönöm a válaszaitokat!
2017. jún. 6. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem
2017. jún. 6. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:

akik alacsonyak, azok fiatalabbnak néznek ki.

Ne aggódj ezen

2017. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen alkat vagy. De ennek van pozitív oldala is: 50 évesen majd 30-nak fogsz kinézni.
2017. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de te nem szenvedsz ebben a betegségben.Aki alacsony ÉS vékony, az fiatalabbnak néz ki. Ünnepelned kéne!30 évesen 20-nak fogsz kinézni, 60 évesen meg 48-nak.Több millió nő irigyel téged!
2017. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen 9-nek néztem ki... Most 28 vagyok, de még mindig nem nézek ki 16-17-nél többnek arcilag... Mondjuk ritkán sminkelek, ez se segít a helyzeten. :D De már eljutottam oda, hogy nem zavar.
2017. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!