Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz ha anyukám beteg?

Mi lesz ha anyukám beteg?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak pár napja iszonyúan fáj a háta, a mellkasa is, azt mondja olyan,mintha be akarna szakadni,alig kap levegőt és olyan gyenge hogy mozogni is alig tud. HOlnapra kapott időpontot az orvostól( nem is értem...) és az a kockázati tényező,hogy 30 éve masszív dohányos. Nagyon aggódom miatta,hogy mi lesz vele. Szerencsére a gyerekei vagyis én és a tesóim mind nagykorúak vagyunk, de anya mamával él és csak ő van neki a minden napjaiban. Egyszerűen nem tudok megnyugodni, aggódom és rettenetesen félek ,hogy mi van ha rák.

A családban volt már rákos, a papám, anyukám apja és anyukám tesója is az volt. Tényleg sok a rizikófaktor ebben.

Tanácstalan vagyok, hogy tudnék picit megnyugodni most?

19/l



2016. nov. 28. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakj rendet a fejedben. Keress olyan embereket akiknek elmondhatod az érzéseidet
2016. nov. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálunk apukámnál már sajnos beigazolódott, hogy gond van. Tavaly nyáron kivették az egyik veséjét rák miatt, mostanra derült ki, hogy több helyen is vannak áttétek a szervezetében. Épp egy halom vizsgálatot csinálnak végig rajta, hogy megállapítsák milyen gyógyszerrel kezeljék. Az első sokk után, csakis pozitív gondolataink vannak, igyekszünk mindig csak a következő lépésre koncentrálni. Anyukádnál cseppet sem biztos, hogy rákról van szó, a tünetek alapján inkább egy masszív tüdőgyulladásról lehet szó, nem vagyok orvos persze. Tényleg keress olyan embert, akivel tudsz beszélni az érzéseidről. Szerencsémre engem sok olyan személy vesz körül, aki megérti, hogy most min megy át a családunk. Én esténként citromfű teát szoktam inni, segít kicsit ellazulni, aludni, próbáld ki te is.
2016. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!