Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami fogalmatok van arrol,...

Valami fogalmatok van arrol, hogy mitol fajhat a gyomorszajam?

Figyelt kérdés

Tegnap ejszaka kezdodott es azota tompa fajdalommal fajdogal.

Az ezkezesem 3eve nem jo,miota teherbe estem az elso babammal. Azota van masik is,konkretan az eves olyan tavol kerult tolem,mint mako jeruzsalemtol. (En erre gondoltam,hogy ez lehet a dolog mogott,azert irtam le) valami mas otlet esetleg,hogy mitol lehet?


2017. jún. 6. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a túl sok gyomorsav okozta ezt, a gyomorsavat pedig a gluténérzékenység. De okozhatja bármilyen más étel intolerancia is. Pl. Én mindig a fűszeres, nehéz, zsíros ételekre fogtam a sok gyomorsavat (amire ugye mindenki elsőre gondol ugye) és nem vettem észre, hogy mindenhez ott volt a nagy szelet gluténos kenyér. Csak utólag állt össze a kép.


De jellegzetesen nálam is ez volt, éjjelre befájdult, utána meg sokáig tompa, nem kibírhatatlan, de állandó fájdalom volt.


Esetleg próbálj meg egy étkezési naplót vezetni és írd bele azt is mikor fáj a gyomrod. Előbb utóbb kiderül, ha valami problémát okoz.


Nem írtad le miért nem jó az étkezésed, de a túl kevés, ritka étkezések miatt is lehetnek gyomorsav problémák. Nekem a doki azt mondta ez a tompa fájdalom konkrétan már gyomornyálkahártya gyulladás, de sosem vizsgáltattam ki. Ha esetleg a tompa fájdalom hirtelen felerősödne (nálam régen hajnalban), akkor ajánlom, hogy igyál meg rá egy pohár vizet kb 1-2 ujjnyi citromlével. Nekem ez azonnal elmulasztotta még a legdurvább fájdalmakat is, ami már olyan volt, mintha gyomorszájon szúrtak volna.

2017. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utana olvasgattam es nekem a gyomorfekely iranyaba hajaz kicsit a dolog 😐 Szerintem meg fogom keresni a haziorvosom.
2017. jún. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!