Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb vádlim 2cm vastagabb...

A jobb vádlim 2cm vastagabb de jobb lábas is vagyok már lassan 2 éve szaltózom rendszeresen?!

Figyelt kérdés
lehet az jobban meg van terhelve mert az a dobanto lábam de az orvos sorolt 3 lehetőséget az egyik az izomsorvadás a másik vlmi ér miatt megvan duzzanva a harmadik ami azt mondta a leg valószínűbb hogy jobban van terhelve de amúgy nem volt rá semmi panasz mert nem fáj max egy kicsit gyengébnek érzem 14 éves fiú vagyok és szerintetek lehet izomsorvadásom?? nagyon aggódom

#Vádlipanasz
2017. jún. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet izomsorvadásod nyilván te masszív idióta a rendszeres mozgás és sportszerű életmód után..... Jesszusom! Te magadtól vagy ilyen hülye kérdező??
2017. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van még valami ami muszáj lenne nyüszögnöd??!
2017. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek nagy része asszimetrikus, ezért szinte soha nem lesz egyforma. Én jobblábas vagyok és mégis a bal vádlim a vastagabb! Tehát ne pánikolj és pláne ne ilyen hülyeséget képzelj be magadnak, hogy izomsorvadás!!!
2017. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!