Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel a táppénzes papirral...

Ezzel a táppénzes papirral meddig nem kell mennem dolgozni?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam táppénzen, de most sajnos akarva akaratlanul orovoshoz kellett mennem. Viszont nekem az egész fura volt, az orvos szerintem rossz kedvű, de inkább kedvetlen volt. Kaptam egy időpontot egy szakrendelésre, amire egy hét múlva mehetek, de nem értem, hogy most kell e mennem a héten dolgozni vagy nem. Ezen csak a tegnapi dátum van rajta.

Sajnos nem érzem jól magam. Mindenki válaszát előre köszönöm!


[link]


[URL= [link] ][img] [link]


2017. jún. 7. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
2017.06.06-tól írt ki táppénzre, és nem tüntette fel, hogy keresőképes vagy (alul) így ez még egy "folyamatos" táppénz. 8 napig érvényes, tehát addig nem kell menned dolgozni. Utána egy ugyanilyen színű, de sokkal keskenyebb tp igazolást, ún. kutyanyelvet kell, hogy írjon a házi orvos. Attól függően, hogy gyógyulsz-e vagy sem, ezt is adhatja folyamatosan, tehát egy tól-ig időintervallumot tüntet fel rajta, vagy ráírja, hogy tól-ig, és pluszba még a keresőképesség dátumát.
2017. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!