Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénzes papírral kapcsolatba...

Táppénzes papírral kapcsolatban lenne kérdésem. Valaki?

Figyelt kérdés

A betegállományom ha átcsúszik a következő hónapra, akkor 31-ével bezárólag le kell adnom a táppénzes papírt, hogy eltudják számolni a fizetésem?

Az én esetem:

A háziorvosom rendel hétfő, kedd, csütörtök délelőtt. Csütörtök ugye már 1.je. Kedden el tudnám tőle kérni, de akkorra van időpontom egy másik városban az sztk-ba. Nem érnék vissza hozzá. Ha hétfőn elkérem a táppénzes papíromat, ráírhatja a 31.-ei dátumot?


Nagyon remélem, hogy valaki megérti ezt a káoszt, amit ide írtam!?



2013. júl. 23. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell leadnod. Én vhogy 4-5én voltam táppénzen, és mikor 6án vittem a papírt, kérdezték, hogy még előző havi e, vagy mostani, mert sokan most viszik csak a múlt havit. Aztán lehet, hogy munkahelye válogatja.
2013. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!